יצרנים

לוגו חברת Glouds

מותגים ידועים למגורים ולמסחר העולמי של חברת Xylem שירתו את שוק המים מזה עשרות שנים עם מוצרים שנמכרו ביותר מ -150 מדינות באמצעות כוח מוביל ורשת רחבה של שותפים עצמאיים בערוץ.

חידושים בהיסטוריה של 150 שנה של המותגים של Xylem כוללים את המשאבה הראשונה כל מתכת, משאבת ראשיים משניים, ואת המשאבה הראשונה אלקטרונית ממונעת כדורית אלקטרונית. כמה מותגים ידועים של Xylem המשרתים מערכות מים יישומי מים כוללים A-C Fire, Bell & Gossett, Flojet, Flowtronex, Goulds Water Technology, Jabsco, Lowara, and Rule

PLEUGER יצרנית משאבות מאז 1929,  מפתחת, מייצרת ומספקת פתרונות שאיבה בסטנדרטים הגבוהים ביותר של תעשיית המים והנפט והגז. לאחרונה יש בחברה המוצר חדש: טווח המשאבות החדש של 6 ו-8 אינץ' עם היעילות הגבוהה ביותר. PLEUGER PMM (Permanent Magnet Motor) מיישמת את יעילות המשאבה הגבוהה ביותר הקיימת בשוק המשאבות תת מימיות. מוצרי האיכות "תוצרת גרמניה" הופכים אותנו לשותף אמין לפרויקטים שלך.

לוגו חברת SPP

במשך יותר מ -130 שנה, SPP Pumps הייתה יצרנית מובילה של משאבות צנטריפוגליות ומערכות נלוות, מובילה עולמית בתחום התכנון, האספקה והשרות של משאבות, חבילות משאבה וציוד למגוון רחב של יישומים ותעשיות.

משאבות SPP ומערכות מותקנים בכל היבשות המספקות שירותי יושרה בעלי ערך גבוה עבור תעשיות מגוונות, כגון ייצור נפט וגז, מים וטיפול בשפכים, ייצור חשמל, בנייה, מוקשים ומפעלי תעשייה גדולים.

לוגו חברת Homa

HOMA היא יצרנית מובילה של משאבות צוללות באיכות גבוהה, תחנות הרמה, מערבלים צוללים, מערכות טנקים ניקוי לוחות בקרה. HOMA מספקת טווח מוצרים אשר קובע סטנדרטים בטכנולוגיה משאבת הצוללת - סטנדרטים עבור ביצועים גבוהים יותר, איכות מעולה ויעילות עלות משופרת. משאבות HOMA פועלות ברחבי העולם במגוון יישומי מים, מי שופכין וביוב במגזר הפרטי, העירוני והתעשייתי. HOMA מייצג פתרונות חסכוני בטכנולוגיה סביבתיים שנעשו בגרמניה.

לוגו חברת Netzsch

מומחים פתרונות משאבת במשך 60 שנים
במשך למעלה משישה עשורים פיתחה NETZSCH, ייצרה ומשווקת משאבות תזוזה חיוביות ברחבי העולם. המיועד במיוחד למצבי שאיבה קשים, משאבות NETZSCH נעות בין משאבות המשקל הקטנות בתעשייה לבין משאבות בנפח גבוה ליישומים בתעשיית הנפט והגז או הכרייה.